Młodzież dla Europy

Klub Europejski

Miejska gra terenowa

Miejska gra terenowa.Dzisiejsze przedpołudnie i część popołudnia spędziliśmy biegając, chodząc, myśląc, rozumując, jedząc i ciągle dzwoniąc. Jednym słowem - zorganizowaliśmy miejską grę terenową.

Podzieleni na trzy zespoły: grupę czerwoną, grupę zieloną i grupę niebieską, podążaliśmy historyczno-geograficznym tropem tajemniczego Jakuba po Radomsku. Zadań było mnóstwo, od znajomości historii miasta, przez dzieje Władysława Stanisława Reymonta, łamigłówki geograficzne, uliczne wywiady, niecodzienne obrazy z ludzi, na szukaniu radomszczańskich ulic kończąc. Ważna była spostrzegawczość, orientacja w terenie, kondycja fizyczna…ale także psychiczna i oczywiście doskonałe samopoczucie.

Niektórzy z pewnością nadszarpnęli domowe budżety, korzystając z dóbr łączności zbyt często. Warto jednak pamiętać, aby zawsze być przygotowanym na niecodzienną rozmowę telefoniczną, którą należy rozpocząć od jakże magicznych i cennych słów: “RMF FM najlepsza…”.

Z pewnością po dzisiejszym dniu już każdy wie, co się ulatnia nad Bałtykiem i jakie pieniądze leżą pod Warszawą? Prawda:)

Zobacz galerię zdjęć.


Tagged as , , + Categorized as Z życia klubu

Leave a Reply