Młodzież dla Europy

Klub Europejski

Wieczór filmowy, to jeden wielki horror!

Wieczór filmowy, to jeden wielki horror!W piątkowy wieczór obchodziliśmy mały jubileusz. Już po raz piąty w historii klubu, a pierwszy w roku szkolnym 2010/11 odbył się wieczór filmowy. Po długich ustaleniach, wybór padł na przebrania w tonacji - horrory!

Na szkolnych korytarzach pojawiły się krwiste i pełne wewnętrznego strachu upiory, wiedźmy…nie zabrakło także wałęsających się tu i ówdzie ludzkich dłoni, o narzędziach stolarskich i kuchennych nie wspominając!

Początek piątkowego wieczoru rozpoczął się od “Kłamstwa”, kiedy to grupa uczniów postanowiła zabawić się kosztem rówieśników, knując skomplikowaną intrygę. Chyba nikt nie potrafił jasno odpowiedzieć, gdzie kończyło się kłamstwo, a zaczynała prawda…

Na deser, trochę również na rozluźnienie mięśni, muzyczny film “Step Up”, czyli opowieść o tym, jak świat muzyki pozwala odkryć ukryte talenty i w konsekwencji realizować własne marzenia.

Oczywiście, tradycyjnie już, czas między seansami wypełniał “twister” i wzbudzające ogromne emocje, zwłaszcza wśród osób o silnym głosie, kalambury. Mogliśmy się przekonać, że nie jest rzeczą prostą zaprezentować (nie używając słów, ani obrazów) zwykły…pasztet. Bo przecież przepiórkę, placek ziemniaczany, a zwłaszcza maszynkę do golenia “pokazać” potrafi każdy! Prawda ;)

Zobacz galerię zdjęć.


Tagged as , , , , , , , , , , + Categorized as Z życia klubu

Leave a Reply