Młodzież dla Europy

Klub Europejski

Pozdrowienia od samego Dziadka Mroza

Pozdrowienia od Dziadka MrozaJakiś czas temu, w różnych miejscach, prosiliśmy o kartki pocztowe z różnych krajów europejskich na potrzeby udziału w konkursie “Cześć, Europo!”

Prosiliśmy znajomych, znajomych znajomych, a nawet tych, początkowo, nieznajomych …itd… Z wielu krajów europejskich kartki mamy, ale z niektórych, kartek pocztowych nam brakuje.

Uwaga, uwaga, dziś, dostaliśmy kolejną kartkę pocztową prosto z Islandii, ale także pozdrowienia i życzenia dla SKE “Młodzież dla Europy”, tłum. z białoruskiego: “Szczęścia, pokoju i dobrobytu” od…uwaga, uwaga - prawdziwego, jedynego Dziadka Mroza z Puszczy Białowieskiej i Śnieżynki! Tak, tak, to nie pomyłka.

Ale to nie wszystko, na zdjęciu możecie zobaczyć bonus nr 1 - czyli białoruski kalendarz na rok 2019 oraz bonus nr 2 - słodkie, mleczne, białoruskie, pierniczki a także batoniki, prosto z Litwy.

Bardzo, bardzo dziękujemy Pani Annie Bowtruczuk ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Hajnówce za przesłaną pocztówkę, białoruskie słodkości, kalendarz i życzenia.

Serdecznie Panią pozdrawiamy i życzymy wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku

Przypominamy Klaudia Andrzejczyk, Kacper Motyl i Mateusz Patalan biorą udział w ogólnopolskim konkursie “Cześć, Europo!” (którego organizatorem jest między innymi Polska Fundacja im. Roberta Schumana oraz Stowarzyszenie “Młodzi dla Europy”).


Tagged as , , , , , , , , + Categorized as Z życia klubu

Leave a Reply