Młodzież dla Europy

Klub Europejski

Europejskie pocztówki

Europejskie pocztówkiZ Węgier, Irlandii, Słowacji, Hiszpanii, Portugalii, Chorwacji, Grecji, Włoch, Białorusi, Rosji, a nawet z San Marino i Monako. Przez ponad miesiąc Klaudia Andrzejczyk, Kacper Motyl i Mateusz Patalan, w ramach udziału w ogólnopolskim konkursie “Cześć, Europo!” zbierali pocztówki z poszczególnych krajów europejskich.

W akcję włączyło się wielu uczniów, ale także nauczyciele, nie tylko z naszej szkoły, znajomi, znajomi znajomych, Absolwenci, a nawet osoby z Europy, dzięki akcji postcrossingu, do czego szczególnie, wszystkich zapraszamy. Wystarczy zalogować się na stronie i już można wysyłać, a następnie otrzymywać pocztówki, nie tylko z krajów europejskich, z resztą, ale z całego świata. Martynka Chojnacka - dziękujemy za podpowiedź!

Łącznie, Klaudia, Kacper i Mateusz, uzbierali pocztówki z ponad 40 krajów europejskich, choć, wiemy, że niektóre nadal do nas lecą, gdzieś z różnych zakątków Europy.

Jeszcze przed feriami, Klaudia, Kacper i Mateusz zorganizowali w szkole stoisko, na którym można było zobaczyć pocztówki, usłyszeć ciekawostki o wybranych krajach europejskich.

Za pomoc (ciągle trwającą) w organizowaniu pocztówek, bardzo, bardzo serdecznie Wszystkim dziękujemy!

Zobaczcie galerię zdjęć

Przypominamy Klaudia Andrzejczyk, Kacper Motyl i Mateusz Patalan biorą udział w ogólnopolskim konkursie “Cześć, Europo!” (którego organizatorem jest między innymi Polska Fundacja im. Roberta Schumana oraz Stowarzyszenie “Młodzi dla Europy”).


Tagged as , , , , , , + Categorized as Z życia klubu

Leave a Reply