Młodzież dla Europy

Klub Europejski

Cześć, Europo! Puzzle

Cześć, Europo! Puzzle...Klaudia Andrzejczyk, Mateusz Patalan i Kacper Motyl w ramach swoich działań konkursowych (”Cześć, Europo!”) tym razem odwiedzili klasy I - III PSP 7 w Radomsku. Podczas przerw śródlekcyjnych przeprowadzili zajęcia proeuropejskie, w trakcie których uczniowie mogli między innymi ułożyć puzzle z wybranymi atrakcjami turystycznymi krajów europejskich…co nie było łatwym zadaniem!

Dodatkowo przygotowali tematyczną krzyżówkę oraz proeuropejski rebus, a dzieci z klas młodszych mogły pokolorować syriuszka - maskotkę Unii Europejskiej lub budynek Parlamentu Europejskiego. Zajęcia baaaaardzo się spodobały, na pewno nie były to ostatnimi.

Oczywiście, nie zabrakło również proeuropejskich materiałów, publikacji, a także książeczek dla dzieci, które otrzymaliśmy m.in. od Europe Direct w Piotrkowie Trybunalskim oraz w Łodzi.

Zobacz galerię zdjęć.

Przypominamy Klaudia, Kacper i Mateusz biorą udział w ogólnopolskim konkursie “Cześć, Europo!” (którego organizatorem jest między innymi Polska Fundacja im. Roberta Schumana oraz Stowarzyszenie “Młodzi dla Europy”).


Tagged as , , , , + Categorized as Z życia klubu

Leave a Reply