Młodzież dla Europy

Klub Europejski

Drugie posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta

drugie posiedzenie Młodzieżowej Rady MiastaPóźnym popołudniem, w Urzędzie Miasta w Radomsku odbyło się drugie posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta, w której aktywnie uczestniczy nasza reprezentantka - Klaudia Andrzejczyk (na zdjęciu w środku).

Jak podkreśla nasza, młodzieżowa Radna - Dzisiaj na sesji omawialiśmy kwestie związane z przyszłymi planami naszej rady. Między innymi padły pomysły stworzenia gazetki MRM. Zawierałaby ona np. przeglądy kulturalne, wydarzenia ze szkół…

Poruszyłam temat zaproszenia Rzecznika Praw Obywatelskich. Przewodniczący zasugerował, że ten temat już podjął i w najbliższym czasie poznamy termin spotkania.

Powołaliśmy komisję ds. komunikacji i promocji MRM do której się zgłosiłam. Tworzymy już ankietę o Dniach Radomska. Będzie dotyczyć tego jakich artystów chcieliby usłyszeć młodzi. Zaproponowałam też festiwal kolorów.
Powstała też grupa do spraw korespondencji MRM z MDK oraz innymi placówkami kultury. Padł także pomysł akcji międzyszkolnego konkursu na temat smogu (w tym konkurs na spot) - dodaje Klaudia.

Brawo, Klaudia!

Pamiętajcie - każdy z Was może do Klaudii zgłaszać swoje pomysły na działania.

Foto: Radomsko.NaszeMiasto.pl


Tagged as , , , + Categorized as Z życia klubu

Leave a Reply