Młodzież dla Europy

Klub Europejski

Gra miejska “Radomsko u progu niepodległości”

Gra miejska "Radomsko u progu niepodległości"Jak wyglądała odezwa do mieszkańców Radomska w listopadzie 1918 r. ? Gdzie dokładnie znajdują się groby polskich żołnierzy na Starym Cmentarzu w Radomsku, którzy walczyli w czasie I wojny światowej? Jakie ćwiczenia wykonywali żołnierze, jak byli uzbrojeni podczas walk I wojny światowej ? Dlaczego Józef Piłsudski został pierwszym honorowym obywatelem miasta Radomska?…i wiele, wiele innych pytań i zadań, czekało dziś na uczestników gry miejskiej ph. “Radomsko u progu niepodległości” zorganizowanej przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomsku.

W grze udział wzięły dwa zespoły z naszej szkoły w składzie: Weronika Przerada, Paweł Nowicki, Oliwia Wojtala oraz Karolina Presz, Olga Andrysiak i Wiktoria Zybura. Ostatecznie, najlepsza okazała się drużyna z PSP 4, II miejsce zajęła drużyna z PSP 2, a trzecie - PSP 6.

Choć żadnej z naszych drużyn nie udało się tym razem zwyciężyć, to za postawę, zaangażowanie, bardzo, bardzo kreatywne podejście do każdego z zadań - WIEEEEEELKIE BRAWA!

Zobaczcie galerię zdjęć.


Tagged as , , , , , , , , , + Categorized as Z życia klubu

Leave a Reply