Młodzież dla Europy

Klub Europejski

Spotkanie Absolwentów SKE

11 lat SKEW poniedziałek oficjalne rozpoczęcie uroczystych obchodów 11-lecia istnienia SKE “Młodzież dla Europy”…w piątek, kontynuacja, ale w wydaniu luźniejszym, zabawnym, refleksyjnym. Spotkaliśmy się ponownie, żeby powspominać minione 11 lat…

Były zdjęcia, były filmy, były prezentacje, było duuuużo słodkiego małego co nieco, wreszcie był symboliczny sprawdzian wiedzy o SKE “Młodzież dla Europy” - czyli “1 z 10″. Były n.in. pytania:
“Jakie imię nosił pierwszy wirtualnie adoptowany przez SKE pies”,
“Ilu młodzieżowych posłów reprezentowało SKE w SDiM”,
“Jakie dwie firmy odwiedzili członkowie SKE w ramach projektu „Otwarta firma”? “,
“Do jakiego teledysku członkowie SKE nagrywali spot, reklamujący w zabawny sposób różne miejsca szkoły”,
“Kto jako pierwszy pojechał do Brukseli jako przedstawiciel SKE”,
“Ile trwała piosenka reklamująca klasę europejską w ramach jednego z konkursów?”,
“Jak nazywał się happening przypominający obalenie muru berlińskiego?”,
“W czym zakochali się członkowie SKE organizując festyn szkolny w maju 2009 r.”, i wreszcie rozstrzygające o całej rywalizacji pytanie - “Czy członkowie SKE byli kiedykolwiek razem w „jaskini pod Dupką?”

Ostatecznie, największą wiedzą “historyczną” wykazał się zespół w składzie: Julia Dobielska, Kinga Walaszczyk i Rafał Pawelec, dosłownie rzutem na taśmę wyprzedzając zespół w składzie: Klaudia Antczak, Zuza Mazur, Kasia Krawczyk, Mateusz Patalan. Choć, przyznajemy to bardzo otwarcie - każda z drużyn zasłużyła na pochwały za rewelacyjne orientowanie się w klubowej historii.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność, za wspomnienia, za życzenia, za czas… Do zobaczenia, wkrótce…na debacie, happeningu, symulacji a może paradzie?

Zapraszamy do obejrzenia galerii ze spotkania.


Tagged as , , , , + Categorized as Z życia klubu

Leave a Reply