Młodzież dla Europy

Klub Europejski

Młodzież dla Europy. Dobre praktyki. Prelegent: Michalina Majstrowicz

Michalina MajstrowiczMichalina Majstrowicz jest studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Lekarskim, aktywnie działa w kołach naukowych, m.in.: Kole Naukowym Medycyny Podróży, KN Diabetologii Wieku Rozwojowego, KN Psychiatrii Wieku Rozwojowego.

Michalina otrzymała trzecią nagrodę na Międzynarodowej Konferencji „International congress of young medical scientis” za pracę badawczą w dziedzinie public health. Wielokrotnie brała udział w przygotowaniu konferencji dla pacjentów, studentów i lekarzy w dziedzinie diabetologii oraz medycyny tropikalnej. Michalina w tym roku przebywała na wyjeździe studyjnym (w ramach programu Erasmus) w Słowenii oraz na trzytygodniowych praktykach w szpitalu w Glasgow.

Każdą wolną chwilę poświęca na muzykę, jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. G. Bacewicz w Radomsku, wielokrotnie uczestniczyła m.in. w Urbanatorze.

Michalina to także, w historii Szkolnego Klubu Europejskiego “Młodzież dla Europy” pierwsza posłanka na Sejm Dzieci i Młodzieży (XVI sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży – wspólnie z Justyną Krawczyk).

Michalina jest Absolwentką naszej szkoły, aktywną „klubowiczką”.


Tagged as , , , , + Categorized as Z życia klubu

Leave a Reply