Młodzież dla Europy

Klub Europejski

Pamiętnik Misia podróżnika…

Przygody Kajtusia - proeuropejskiego misia podróżnikaMa na imię Kajtuś, obywatelstwo: polskie, urodził się w Radomsku…Ma swój paszport, jest wieeeelkim miłośnikiem podróży, a wszystkie miejsca, które odwiedził i wszystkie osoby, jakie poznał, opisuje w swoim pamiętniku.

O kim mowa? Oczywiście o misiu, proeuropejskim misiu - podróżniku. W swoim pamiętniku, na samym wstępie napisał: “To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące!”

Pierwszym miejscem, jakie Kajtuś odwiedził był Szkolny Klub Europejski w II Liceum Ogólnokształcącym w Radomsku. To tam właśnie, nasz miś spędził święta, o czym możemy przeczytać w pamiętniku:

Dziękujemy za Twoją wizytę w naszym skromnym II L.O., jesteś największym podróżnikiem (…) Bardzo cieszymy się, że spędziłeś z nami ten piękny dzień, w którym wspólnie zasiedliśmy do wielkanocnego stołu. Mamy nadzieję, że Twoja podróż jeszcze się nie kończy i zobaczysz wiele pięknych miejsc, w których przeżyjesz niesamowite przygody. Przekazuj dalej swoją energię i zaangażowanie, bo jesteś inspiracją dla każdego z nas!:)

Bardzo, bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie naszego misia podróżnika, szczególnie naszej Absolwentce, Natalii Walaszczyk, która była z resztą inicjatorką całej akcji.

A gdzie nasz proeuropejski miś pojawi się następnym razem? Na pewno o tym napiszemy :)


Tagged as , , , , + Categorized as Z życia klubu

Leave a Reply