Młodzież dla Europy

Klub Europejski

Szkolny Konkurs Wiedzy o UE

Szkolny Konkurs Wiedzy o UEPiętnastu uczestników, kilkadziesiąt pytań, formuła “1 z 10″ (a w zasadzie “1 z 15″), tematyka szeroko pojętej Unii Europejskiej. Czyli w skrócie, Szkolny Konkurs Wiedzy o UE za nami. Było bardzo emocjonująco, pytania na pewno do łatwych nie należały, a wyznaczanie kolejnych pytanych uczestników, także nie jest zbyt komfortowym zadaniem.

Ostatecznie w konkursie zwyciężyła reprezentantka klasy europejskiej (IC) Klaudia Andrzejczyk, drugie miejsce zajął Mateusz Patalan (także klasa europejska - IC), zaś miejsce trzecie - Agata Mielczarek (klasa IID).

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i gratulujemy zwyciężczyni :)

Warto dodać, że Klaudia Andrzejczyk będzie reprezentować naszą szkołę w konkursie powiatowym, który odbędzie się w drugiej połowie maja, także w naszej szkole. Nagrody w konkursie ufundował Urząd Marszałkowski w Łodzi.


Tagged as , , , , + Categorized as Z życia klubu

Leave a Reply