Młodzież dla Europy

Klub Europejski

Public Relations Lidera

Public Relations LideraJak prezentować się publicznie? Jakich błędów unikać, jak radzić sobie ze stresem podczas oficjalnych wystąpień? Jak motywować siebie oraz innych do skutecznych działań? Jak powinna wyglądać notatka prasowa z wydarzenia organizowanego przez liderów? Jak dbać o swój dobry wizerunek, jak go odpowiednio kształtować? Jak zrealizować swoje liderskie aspiracje? O tym wszystkim uczestnicy projektu ‘Radomszczańska Szkoła Liderów - Po drabinie’, rozmawiali z Panem Arkadiuszem Szczegodzińskim, specjalistą ds. Public Relations (Tower Communications, Łódź), poprzednio m.in. rzecznik prasowy w Starostwie Powiatowym w Radomsku, Prezes zarządu InterVerba Sp. z o.o., koordynator ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi Urząd Miasta Radomsko – Wydział Kultury i Promocji.

Warsztaty z Panem Arkadiuszem są kolejnym etapem realizacji projektu “Radomszczańska Szkoła Liderów - Po drabinie”. Tym samym zaczynamy wchodzić na drugi szczebel projektowej “drabiny” - “Pokaż mi, a zrobię to!“.

Panu Arkadiuszowi serdecznie dziękujemy za liczne wskazówki, pomysły, podpowiedzi - dziś już wiemy duuuużo więcej - o tym, jak prezentować się publicznie :)

Zobacz galerię zdjęć.

Projekt realizowany jest w ramach konkursu grantowego “Bank Ambitnej Młodzieży”. Organizatorem konkursu grantowego “Bank Ambitnej Młodzieży” (BAM) jest Fundacja Banku Zachodniego WBK S.A. im. Stefana Bryły.


Tagged as , , , , , , + Categorized as Z życia klubu

Leave a Reply