Młodzież dla Europy

Klub Europejski

Zgrane Radomsko. Turniej międzypokoleniowy

Zgrane Radomsko. Turniej międzypokoleniowyZa nami bardzo ważne wydarzenie w ramach projektu “Zgrane Radomsko. Młody obywatel na sportowo”, przy okazji festynu rodzinnego w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 7 zorganizowaliśmy “turniej międzypokoleniowy” z udziałem babć, dziadków, mam, rodzeństwa oraz dzieci i młodzieży. Łącznie w turnieju udział wzięło osiem dwuosobowych zespołów, które zmierzyły się w czterech konkurencjach: “taczka”, “słodkie jabłuszka”, “flinston”, “balonowe kulki”. W każdej konkurencji maksymalnie można było zdobyć 12 pkt. Rywalizacja była niezwykle zacięta do ostatniej konkurencji.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, nagrody niespodzianki oraz słodki poczęstunek.

Dziękujemy za udział, zaangażowanie, zdrową rywalizację i niesamowite emocje. Na pewno, turniej międzypokoleniowy wejdzie na stałe do programu festynu rodzinnego.

Turniej międzypokoleniowy został zorganizowany przez: Martynę Węgrzyńską, Kasię Strychalską, Olę Borowiecką, Alinę Biskupską, a także przy ogromnym wsparciu Dawida Warzochy.

Zobacz galerię zdjęć.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Młody Obywatel, który jest wspólnym przedsięwzięciem Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Fundacji BGK.


Tagged as , , , , , , , , + Categorized as Z życia klubu

Leave a Reply