Młodzież dla Europy

Klub Europejski

Świat bez dopalaczy

Świat bez dopalaczyW Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 2 w Radomsku podsumowano dziś międzygimnazjalny konkurs “Świat bez dopalaczy, narkotyków i substancji psychoaktywnych”. Bardzo miło jest nam poinformować, że rolę główną w konkursie odegrali nasi reprezentanci. Żaneta Zakrzewska zdobyła pierwsze miejsce, zaś Adrian Kołodziejczyk, trzecie! Oboje otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe:)

Zadaniem konkursowym było przygotowanie prezentacji multimedialnej związanej z tematem konkursu, prace powinny kłaść nacisk na niebezpieczeństwa związane z zażywaniem środków psychoaktywnych i prezentować przykłady zdrowego stylu życia.

Konkurs podsumowuje Żaneta: - Spodobał mi się temat konkursu. Myślę, że takie konkursy są bardzo potrzebne, bo uczestnicząc w nich można się wiele nauczyć. Oczywiście nauczyciele mówią nam o zagrożeniach, ale przygotowując taką prezentację możemy się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy. Moja prezentacja zawierała ogólne informacje o dopalaczach, ale i bolesne przesłanie mówiące o tym, że branie dopalaczy najpierw nas wypali, a w konsekwencji doprowadzi do tego, że pozostanie po nas tylko nagrobek.

Żaneta, Adrian - GRATULACJE! :)

Zobacz galerię zdjęć.


Tagged as , , , , , , , + Categorized as Z życia klubu

Leave a Reply