Młodzież dla Europy

Klub Europejski

ESBANK - Otwarta firma

ESBANK - Otwarta firmaDzisiejsze przedpołudnie spędziliśmy w siedzibie firmy ESBANK Bank Spółdzielczy z siedzibą Radomsku, przy ul. Tysiąclecia 4. Było to nasze drugie wyjście do radomszczańskich firm, w ramach projektu “Otwarta firma“. Już na samym początku, uprzejmie powitała nas Pani Arleta Węgrzyńska, Pracownik ds. Public Relations, dzięki której zobaczyliśmy jak pracuje jeden z liderów ekonomicznych w naszym regionie. Oprócz wizyty przy poszczególnych stanowiskach pracy, mogliśmy także poznać historię ESBANKU, a także dowiedzieć się np. o ciekawej ofercie “konto osobiste ES Student” także dla uczniów gimnazjum…po szczegóły, zapraszamy do siedziby banku :)

Spotkanie było bardzo owocne, za co serdecznie dziękujemy Pani Arlecie Węgrzyńskiej, z pewnością z usług ESBANKU skorzystamy jeszcze nie raz!

Zobacz galerię zdjęć.


Tagged as , , , , + Categorized as Z życia klubu

1 Comments

Trackbacks & Pingbacks

  1. Młodzi przedsiębiorczy | Młodzież dla Europy

    [...] w ramach działań odwiedziliśmy dwie radomszczańskie firmy: Konstalex oraz ESBANK Bank Spółdzielczy. Hubert Dziadkiewicz przygotował także pracę na konkursu ph.: “Kooperatywa z sukcesem – [...]

Leave a Reply