Młodzież dla Europy

Klub Europejski

Szkoła marzeń. Regionalne podsumowanie

Szkoła marzeńDziś w miejscowości Włodzimierzów “Zielony Gościniec” odbyło się regionalne podsumowanie ogólnopolskiego konkursu “Szkoła marzeń“. z udziałem wicemarszałek Sejmu Pani Elżbiety Radziszewskiej oraz Minister Edukacji Narodowej, Pani Joanny Kluzik-Rostkowskiej.

Przypomnijmy, że konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży szkół podstawowych i ponadpodstawowych – gimnazjów, liceów, techników, szkół zawodowych oraz placówek opiekuńczych. Zadaniem uczestników było przygotowanie pracy plastycznej bądź literackiej na temat wizji szkoły marzeń i oczekiwań młodych osób wobec szkoły, jako miejsca przyjaznego uczniom.

Konkurs podzielony był regionalnie, prace początkowo należało przesyłać do posłów/senatorów właściwych dla miejsca zamieszkania (z naszego regionu wicemarszałek Sejmu Pani Elżbieta Radziszewska), a najlepsze z nich trafiały do finału, który odbył się 22.05 w Sejmie RP.

W dzisiejszym podsumowaniu udział wzięły: Julia Dobielska, Adrianna Franczyk, Martyna Iwanowicz, Małgorzata Malingiewicz, których prace zostały wyróżnione na szczeblu ogólnopolskim. Dziewczyny otrzymały liczne nagrody i gadżety.

Raz jeszcze, ogromne gratulacje!!!

Zobacz galerię zdjęć.


Tagged as , , , , , , , , , , + Categorized as Z życia klubu

Leave a Reply