Młodzież dla Europy

Klub Europejski

Wybory samorządowe 2014

Wybory samorządowe 2014 Już w niedzielę wybory samorządowe 2014 r. My także postanowiliśmy włączyć się w akcję profrekwencyjną, zachęcającą mieszkańców do aktywnego udziału w zbliżających się wyborach. Po pierwsze biało-czerwone barwy, wymalowane twarze. Po drugie tematyczne ulotki z hasłami:„Mamo, tato…Twój głos, to moja przyszłość…”, „Po pierwsze rozsądek, po drugie właściwy wybór”, „Zamiast narzekać, z a g ł o s u j”, jak również ulotki otrzymane od Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej, w ramach akcji “Młodzi głosują”, na których można szukać praktycznych wskazówek, jak należy głosować, jakie są kompetencje samorządu gminy, powiatu i samorządu wojewódzkiego.

Nie zabrakło także niecodziennych sposobów, dzięki którym chcieliśmy trafić do mieszkańców. Towarzyszyła nam wesoła, uciekająca urna, do której trafić mieszkańcom pomagały specjalnie przygotowane przez nas strzałki.

Uprzejmie dziękujemy przedstawicielom Komendy Powiatowej Policji w Radomsku za opiekę i wsparcie podczas naszej akcji :)

Zobacz galerię zdjęć.


Tagged as , , , , + Categorized as Z życia klubu

Leave a Reply