Młodzież dla Europy

Klub Europejski

Ty też możesz pomóc!

Biały domDzięki inicjatywie Oli Jędrych (wykonanie działania obywatelskiego) zachęcamy do włączenia się w ogólnoświatową akcję pomocy chorym, którzy cierpią na dystrofię mięśniową typu Duchenne’a. W Stanach Zjednoczonych testowany jest lek, który w dużym stopniu spowalnia, a nawet zatrzymuje tę chorobę. Należy podpisać petycję skierowaną do Białego Domu, aby działania nabrały realnego tempa (do 29 marca). Potrzebnych jest 100 tysięcy podpisów.
Petycja znajduje się tutaj:

Jak ją wypełnić?
1. Najpierw należy się zarejestrować. Klikamy NIEBIESKI PRZYCISK create and account, potem wpisujemy trzy rzeczy: e-mail, imię i nazwisko ( jest też miejsce na kod-zip, ale to nie jest wymagane) oraz musimy odpowiedzieć na proste pytanie po angielsku (można użyć translatora)
2. Jak odpowiemy dobrze to wyświetli nam się komunikat na żółtym tle, że zaraz otrzymamy e-maila. Otwieramy e-mail i tam mamy taki długi link, zaczynający się od https……., po nim wytłuszczonym drukiem jest napisane IMPORTANT. Klikamy link, lub jeśli jest nieaktywny kopiujemy go i otwieramy w przeglądarce internetowej i dopiero wtedy możemy podpisać petycje czyli kliknąć na zielony przycisk SIGN THIS PETITION.
3. Na koniec wyświetli nam się ile podpisów jeszcze brakuje oraz który jest nasz podpis.

Serdecznie zapraszamy do rozpowszechniania tej petycji :)


Tagged as , , , + Categorized as Z życia klubu

Leave a Reply