Młodzież dla Europy

Klub Europejski

Jakub Rajtar jedzie na “Liderówkę”!

Klubowicz, Jakub Rajtar znalazł się w gronie 20 osób, które zostało zaproszonych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej na Letnie Laboratorium Liderówka 2012. Z całej Polski wybrani tylko 20 osób!

To już druga edycja intensywnych tygodniowych warsztatów, podczas których Kuba spędzi ciekawie czas i rozwinie swoje kompetencje liderskie. Tegoroczne warsztaty odbędą się w terminie 1-8 lipca 2012.

Co wydarzy się w tym roku?

1. Innowacyjne warsztaty i indywidualna praca z trenerkami i trenerami

Prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, podczas których uczestnicy odpowiedzą sobie na następujące pytania: Po co ze sobą współpracować? Jak skutecznie rozmawiać z innymi? Czy potrzebna jest kasa, żeby w moim otoczeniu działy się fajne rzeczy? Jak zrobić coś z niczego? Jak lepiej poznać miejsce, w którym działam? Co mam w sobie takiego, co może być potrzebne innym? Jak wydobyć z siebie cechy liderki/lidera - i wiele innych.

2. Eksploracja Zwierzyńca

Podczas której samodzielnie zagłębią się w miasto i poznają jego mieszkańców i mieszkanki, także z tej mniej znanej strony.

3. Spotkanie z mieszkańcami i mieszkankami, które sami przygotują - na którym przedstawią wyniki swojej całotygodniowej pracy.

4. Ogniska, wycieczka na bagna i świetna zabawa!

Warsztaty są zupełnie bezpłatne! Jedyny koszt, jaki ponoszą uczestnicy, to dojazd do Zwierzyńca. CEO zapewnia noclegi i wyżywienie, ciekawe i rozwojowe warsztaty. Pobyt w zabytkowym kompleksie ordynacji Zamoyskich, położonym na pięknym terenie z parkiem, w centrum Zwierzyńca, czyli w samym środku Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Wielkie brawa! Czekamy na relację Kuby!


Tagged as , , + Categorized as Z życia klubu

Leave a Reply